top of page
Společně k porodu
_DSC8438-Edit kopie.jpg

Těhotenství, porod a šestinedělí je velmi citlivé období, během kterého se můžete potýkat s různými pocity. Mohou to být obavy a nervy z neznámého, stres z plánování a příprav, nejistoty ohledně toho, co očekávat, a tak dále. Může se vám zdát, že se ztrácíte v množství informací a rad od ostatních. Můžete se cítit přehlceni a zmateni. Jistě znáte ten pocit, kdy si přejete, aby s vámi někdo byl, kdo vás provede tímto obdobím s laskavostí a porozuměním.

 

Přestože se můžete cítit ztraceni a nervózní, vězte, že to, co prožíváte, je naprosto normální. Ale možná si říkáte:

"Co když si nevyberu tu správnou porodnici?"  

"Co když se neumím dostatečně připravit na porod?"

"Co když nebudu vědět, co dělat během šestinedělí, jak kojit?"

 

Může to být děsivé, ale existuje řešení, které vás může uklidnit.

 

Představte si, že máte někoho, kdo vás poslouchá, rozumí vám a poskytuje vám podporu kdykoliv potřebujete. Někoho, kdo vám pomůže připravit se na porod, jak fyzicky, tak psychicky. Kdo bude s vámi během porodu, poskytne vám potřebnou podporu, bude respektovat vaše rozhodnutí a jménem vás komunikovat vaše přání. Někoho, kdo vám pomůže vybrat tu nejlepší porodnici a připraví vás na to, co v ní můžete očekávat. Někoho, kdo vám pomůže sepsat vaše porodní přání a dodá vám sebevědomí. To vše je možné s dulou.

 

 

 

Možná máte pochybnosti. Možná si říkáte, že to zní příliš dobře, aby to bylo pravda. Ale věřte, že je to skutečnost. Pomoc dul je reálná a přináší skutečné výsledky. Je to jednoduchý, ale přesto velmi účinný způsob, jak se připravit na porod a šestinedělí.

 

Hlavním problémem je, že mnoho žen nemá dostatečné informace a podporu, kterou by potřebovaly během těhotenství, porodu a šestinedělí. Jsou zanechány v nejistotě a strachu, což může být velmi stresující. A právě zde vám mohu pomoci já.

 

Představte si, jak by to bylo, kdyby jste měla k dispozici profesionální pomoc, která se stará o všechny vaše obavy a otázky. Nejenže by to ulevilo od stresu, ale také by vám to umožnilo zažít těhotenství, porod a šestinedělí jako krásné a radostné období, které byste mohla vychutnat naplno.

 

Nabízím 2-4 schůzky v těhotenství, přítomnost u porodu a návštěvu po porodu. Jsem k dispozici na telefonu nebo e-mailu pro jakékoliv dotazy. Také vám nabídnu možnosti, protože věřím, že pokud neznáte své možnosti, nemáte možnost volby. 

 

Navíc nabízím také možnost porodu doma, pokud si to přejete. Spolupracuji s porodními asistentkami, které zajistí bezpečnou péči u domácího porodu.

 

Nyní máte dvě možnosti - buď pokračovat samy, nebo využít služeb duly a užít si těhotenství, porod a šestinedělí bez stresu a strachu. Rozhodnutí je jen na vás.

Jak probíhá naše spolupráce?

1.předporodní schůzka - více se navzájem seznámíme, probereme těhotenství, řekneme si, jak se může pár na porod připravit fyzicky a psychicky, pokusíme se zpracovat strachy a obavy, probereme první porod (pokud nějaký byl), ukážeme si, jak podvázat bříško rebozo šátkem

2.předporodní schůzka - probereme jak může samotný porod začít a probíhat, kdy jet do porodnice, roli partnera u porodu a jak může pomoci, ujasníme si, jak by si žena porod představovala, řekneme si nefarmakologické možnosti tlumení bolesti, úlevové polohy, práce s tělem a dechem u porodu ...

3.předporodní schůzka - probereme kojení a péči o miminko, jaké jsou základní potřeby miminka a co od něj čekat, jak může probíhat šestinedělí ...

4.předporodní schůzka - ve 38.týdnu těhotenství, opečovávací schůzka pro ženu - vaginální napářka, rebozo masáž, uvolnění zad a pánve, aromaterapie ...

 

Jsem také k dispozici na e-mailu či telefonu pro konzultaci. 

 

Budu se těšit na spolupráci.

Cena za doprovod k porodu se odvíjí od počtu schůzek před porodem. Více v ceníku.

foto: Dana Buday
bottom of page