top of page

Ivana K.

Lucka je neuvěřitelně empatická, milá a ochotná! Při porodu jsem v ní měla obrovskou podporu co se týká psychické stránky i fyzické, kdy díky vybavení které má, byly kontrakce snesitelnější a zajistila mi i hudbu, aromaterapii a dokonalou masáž. Jsem ji moc vděčná za veškerý servis v těhotenství během i po porodu jak pro mě, tak pro miminko. Ještě jednou moc děkuji.

Rebeka L.

Lucka byla pro mě velmi důležitá v těhotenství, při porodu a je mi velkou podporou doteď. Kdykoliv jsem potřebovala byla tu pro mě, připravila mě na porod, na kojení a na veškerou péči o miminko. Porod byl pro mě velmi těžký a Lucka se na mě naladila, vycítila co potřebuji a pomohla mi to celé zvládnout. Lucku doporučuji každé ženě, nejen že mě o všem informovala a vzdělala, podporovala, ale hlavně mi pomohla si věřit v mé nové roli jakožto maminky. Podpora ženy/duly v mateřství je za mě velmi důležitá a Lucka je úžasná.

Andrea V.

Lucku doporučujeme všemi deseti. Měli jsme s ní komplet přípravu na porod, doprovod k porodu, kde nám byla velkou oporou. Během 6N byla u nás na poporodní návštěvě a kdykoliv na telefonu s pomocí, ať se jednalo o jakýkoliv problém a dotaz. Co se týká zpracování placenty, určitě bych volila opět tuto možnost a využila této nabídky. Měla jsem kapsle, které mě postavily hodně rychle na nohy a pomohly. Mnohokrát děkujeme.

Eva T.

Zcela Lucku doporučuji. Je milá, ochotná, empatická, pečlivá a znalá věci. Už v rámci přípravy nám věnovala hodně času, zodpověděla všechny dotazy a o všem nás poučila. U samotného porodu byla perfektní. Mohla jsem se o ni opřít (a to doslova). Strašně moc mi tam pomohla. Zpětně její přítomnost velmi oceňoval i manžel, který by mi prý sám rozhodně nedokázal tolik pomoci porod zvládnout!

I po porodu byla kdykoliv na příjmu a byla ochotna mi bezplatně po telefonu poradit.

Lucka mi také zpracovala placentu do kapslí a vše bylo v pořádku.

Tereza Š.

Lucku bych přála k porodu každé ženě. Bez její skvělé péče, podpory, úlevových technik od bolesti, pomoci s dýcháním a vytvořením bezpečného intimního prostředí si nedokáži svůj porod představit. A co se týče péče v těhotenství a po porodu, tak vše proběhlo nad mé očekávání. Kdykoli bylo potřeba, mohla jsem se na ní obrátit. Vše mi hezky vysvětlila, doporučila, do ničeho nenutila, vyslechla a respektovala všechna má přání. Půjčila mi zdarma rebozo, stoličku na napářku, stříbrné kloboučky při léčbě bradavek na začátku kojení a pak další podpůrné věci k porodu. Což beru jako přidanou hodnotu k jejím službám, za kterou moc děkuji! Musím říct, že byla pro mě ta nejlepší investice, kterou jsem mohla učinit. Jsem jí nesmírně vděčná!

Michaela Ž.

Lucku doporučuji všemi deseti. Byli jsme u ní jak na předporodním kurzu, tak ona s námi byla u porodu a přijela i v 6N na poporodní návštěvu.

Vždy mi poradila a byla tu pro mě kdykoliv jsem potřebovala. U porodu mi pomáhala ulevovat od bolesti a vždy pro mě byla oporou, když jsem měla učinit nějaké rozhodnutí a lékař mě nebyl schopen více informovat. Lucka poradila, ale vždy mě podpořila v mém rozhodnutí. Jelikož je zároveň LP, poradila mi také s kojením a vždy mě utvrdila, že to, co zrovna prožívám je úplně normální a já si alespoň nepřipadala kolikrát tak sama.

Jsem 3m po porodu a musím říci, ze Lucka pro mě neni už jen dula, ale je to přítel, kterého si neskutečně vážím za to, co pro nás ženy dělá.

Ač jsem si na začátku neuměla představit mít u porodu dulu, tak po mé zkušenosti si neumím představit ji tam nemít.

Klára B.

Lucku jsme si vybrali jako doprovod k porodu na doporučení známých. Byla to volba, které nelituji. Přestože jsme se domluvily až na poslední chvíli, Lucka mi pomohla k zachování klidu před porodem, byla oporou během samotného porodu a ochotně a rychle vždy reagovala na každý můj dotaz během 6N.

U porodu velmi dobře fungovala jako komunikační článek s personálem, který nebyl úplně TOP a flexibilní co se týče porodních přání. Velmi jsem Lucky přítomnost v tuto chvíli ocenila.

Porod byl krásným zážitkem.

Lucka do ničeho nenutí, pouze (jak sama zdůrazňuje) informuje, aby každá žena se mohla rozhodnout podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Děkuji a doporučuji.

Petra B.

Velmi Lucii doporučuji. Po propuštění z porodnice jsme měli problémy s kojením. Lucka reagovala na moji prosbu o pomoc strašně rychle a hned druhý den přijela k nám, kde mi dala tipy, jak kojení podpořit a v čase navíc mi poradila i s šátkováním. Je velmi ochotná, příjemná, empatická a profesionální. Nám opravdu pomohla a mě strašně uklidnila a PODPOŘILA.

Sandra G.

Lucku můžeme s manželem více než doporučit. Zejména její empatický přístup nás provázel od poloviny těhotenství až po šestinedělí. Telefonáty i osobní setkání mě vždy uklidnily a dodaly na sebevědomí, což považuji v tomto období za nejdůležitější.

Služby zahrnovaly předporodní přípravu a poporodní návštěvu včetně laktačního poradenství. Lucka nám ale byla k dispozici i mimo tyto domluvené služby a nikdy neměla problém si zavolat nebo rychle reagovat na zprávu, když jsme si nebyli v něčem jistí a potřebovali podporu (ať už se jednalo o výsledky z vyšetření v těhotenství, blížící se porod nebo následné trápení v šestinedělí).

Využít služeb Lucky bylo jedno z nejlepších rozhodnutí a věřím, že se na ni ještě v mateřství obrátím.

Aneta K.

Dostala jsem kontakt na Lucii a vzhledem k tomu, že jsem měla problémy s kojením, ihned jsem se na ni obrátila. Přijela hned druhý den až za mnou domů, citlivě se mě vyptávala na porod a průběh dosavadního kojení, aby pochopila podstatu problému. Následně jsme probraly nové možné kojící polohy a tipy na ošetření bolavých prsů. Mimo jiné zkontrolovala správnost přísátí miminka a nabídla mi zapůjčení léčivých kloboučků na poraněné bradavky. Tímto jí velmi děkuji za pomoc v náročných začátcích, jelikož díky ní jsem poměrně rychle kojení přestala vnímat jako bolestivou záležitost.

Tereza P.

Jen co začala Lucie mluvit, zaplavil mě pocit klidu, naučila mě novou polohu kojení - savčí, kterou jsme si doma velice oblíbili. Ujistila mě, že kojení, frekvence i způsob je jen na nás a na poznámky okolí o rozmazlení nesmíme dát, že musím dát na instinkt. Pár týdnů jsem syna téměř neodtrhla od prsa, ale umělé mléko jsem zahodila a mléka už jsem pro svého syna měla vždy dostatek. Lucie přijela za mnou domů snad do hodiny po našem rozhovoru (okamžitě si zajistila hlídání, aby mi mohla pomoci), následně mi byla nápomocná kdykoliv na telefonu.

bottom of page