top of page

Lucie Malinová

Jmenuji se Lucka a k této "práci" mě přivedla moje dcera Ema. Díky našim nesnadným začátkům s kojením jsem se začala o toto téma více zajímat, až se ze mě stala laktační poradkyně a poradkyně nošení dětí. Poté si mě přilákalo téma zpracování placenty a tak jsem si udělala kurz u spolku NAZEP, z.s. a začala tuto službu poskytovat ženám. Později se na to nabalila i předporodní příprava ve spolupráci s porodní asistentkou a tak kurz na dulu byl naprosto jasnou volbou. 

V prosinci 2018 jsem si prošla ztrátou miminka v 15.týdnu těhotenství a také obrovskou osobní transformací. Začalo mě zajímat téma ženství a osobní rozvoj a propojovat to s obdobím těhotenství, porodu a mateřstvím. Protože tyto témata spolu velice úzce souvisí. V listopadu 2019 jsem si prošla další ztrátou miminka v 5.týdnu těhotenství a já to brala jako znamení, že ještě nejsem na další miminko připravena. A tak se teď věnuji tomu, abych ženy provázela tímto krásným obdobím a pomohla jim prožít ho tak, jak ony chtějí.

Můžete ode mě čekat lidský a empatický přístup, budu vám psychickou oporou. Připravím muže na to, co je u porodu čeká a jak i oni můžou vše krásně prožít, pomoci své ženě a být ji psychickou i fyzickou oporou.  

Lucie Malinová.jpg

Pokud mě chcete poznat více, sledujte mě na Facebooku nebo Instagramu.

 

Nejlépe se ale stejně poznáme osobně. Napište mi a domluvíme si schůzku.

bottom of page